KONST / Litografier / Färglitografi 12948299
nr 1294 8299
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 15/25, på terrassen. Motivet: 32x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:05:28
29/11 17:22:41
500 kr
2/12 19:00:28
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman